Lenka Musilová

 "Nikdy není pozdě najít sám sebe."

Byla jsem manažer, finanční poradce a pracovala jsem ve vzdělávací společnosti. Díky všem životním zkušenostem jsem nyní tím, kým jsem. Našla jsem odvahu jít za svým posláním, které jsem díky koučování v sobě objevila. Jsem kouč a pomáhám ostatním najít cestu nejen k sobě


Eva Valová

" Nemrhej svým časem, přetvoř ho v něco, co za to bude stát."  (Pascal Mercier)

Jsem koučka, učitelka, výchovná a karierní poradkyně a také maminka tří dětí. V mém životě mě mimo moji profesi silně ovlivnilo také rodinné podnikatelské prostředí. Proto se nyní jako koučka specializuji na pomoc přetíženým lidem, kteří hledají vyvážený život a chtějí předejít nebo překonat vyhoření.

Blanka Chudobová

"Ten, kdo se nikdy nedopustil chyby, se nikdy nepokusil o něco nového." (Albert Einstein)

Jsem šťastná manželka, hrdá máma 3 dětí a v neposlední řadě koučka, která rozsvěcuje lidi. Miluju okamžik, kdy se lidem rozzáří oči, protože právě překonali velkou výzvu, svůj strach, dostali se ze zdánlivě neřešitelné situace nebo objevili novou perspektivu. Mým posláním je pomáhat lidem žít šťastnější a naplněnější život a koučink je mi k tomu skvělým nástrojem.

Jozef Janda

"Lidi nemůžeme naučit ničemu. Můžeme jim pouze pomoci, aby všechno objevili ve svém nitru" (Galileo Galilei)

Laskavý průvodce na cestě za vaším snem. Žijete svůj sen? Co je pro vás v životě důležité? Kým chcete v životě být? V dnešní uspěchané době nemáme čas zastavit se a věnovat se těmto důležitým otázkám. Pojďme si spolu vyhradit čas a vytvořit prostor, který bude jen váš, prostor kde nikdo nesoudí, nekritizuje, prostor pro hledání otázek a odpovědí, hravé tvoření, zvídavost, dobrodružství.

Lukáš Faltus

"Abyste uspěli, musí být Vaše touha po úspěchu větší než strach z neúspěchu."

Má vášeň pro včelaření a obdiv k přírodě mi dodávají energii a nekonečnou inspiraci. Starost o včely a pozorování přírody mě silně spojuje se světem. Z toho pramení mé hodnoty trpělivosti a pokory. Jsem také hrdým otcem dvojčat, což je zdrojem nekonečné radosti ale i výzev, učící mě být přítomný a oceňovat nepředvídatelnost života. Další mou vášní je koučink, skrze který lidem pomáhám objevovat sebe a dodává mi tak smysl a motivuje k osobnímu i profesionálnímu růstu. Naplňuje mě sledovat, jak lidé překonávají překážky a dosahují svých cílů a snů.
Petra Zábojová

"Každá cesta má svůj cíl i směr, kterým se můžeme dát. A záleží jen na nás kudy se vydáme"

Jako malá jsem byla vedena k tomu, že život má jen jeden jasný směr a cíl, kterým bychom se měli dát. Životními okolnostmi jsem zjistila, že vydat se směrem, který mě láká je daleko zajímavější i pro mě přínosnější. Přes šperky jsem se dostala až ke koučování, které beru jako své poslání. Poslání, díky kterému pomáhám druhým objevovat jejich sny a touhy, hrát jejich životní hry tak, aby vyhrávali v souladu sami se sebou a podle svých vlastních pravidel.

Anna Svobodová

"V době, kdy štěstí je ve věku růstu, nejkrásnějším ze všech dnů je vždycky dnešek."(Romain Rolland)

Jsem koučka, maminka dvou svobodných dětí a průvodkyně žen. Mé dvě děti mě za těch pár let života už přesvědčily mnohokráte o tom, že svoboda myšlení dává lidskému potenciálu neomezené hranice. Již od malička jsem snila o tom, že budu pomáhat lidem být takoví, jací být chtějí a nakonec jsem "to" nalezla právě v koučování. Mým záměrem a posláním je pomáhat nyní lidem najít v klíč ke štěstí, nadhledu a bohatství skrze vlastní myšlenky a prožitky, v bezpečném a přijímajícím prostředí. 

Markéta K. Zimčíková

"Když se sami sebe ptáme na nesprávné otázky, tak dostáváme od života nesprávné odpovědi."

Koučování se stalo mým nejoblíbenějším nástrojem, jak pomáhat ambiciózním rozlítaným hlavám (jako jsem i já), aby se za pár let mohli otočit za svým životem a nelitovat toho, jakým způsobem ho prožili. Díky koučinku jsem se naučila pokládat si ty správné otázky a získávat díky tomu ty správné odpovědi, které ultimátně vedou k mému vysněnému životu. Naučím to i Vás!  

 Pojďte do toho a vyberte si svého kouče !

Vyplňte všechny potřebné údaje a váš kouč se vám co nejdříve ozve.

První setkání je NEZÁVAZNÉ a ZDARMA